Hotelarstwo
Dzisiaj jest: Niedziela, 14 Sierpień 2022, imieniny Alfreda i Euzebiusza
Szukaj w serwisie:    

Automobil Hotel i Retromobil Gala Kraków. Hotel organizatorem.  2019-06-04

Automobil Hotel i Retromobil Gala Kraków. Hotel organizatorem. Hotel Anders był organizatorem elitarnego turnieju siatkówki plażowej. Światowej rangi. Przez lata. Hotel Zamek Topacz ma nieprawdopodobne muzeum motoryzacji, a w nim prawie 200 eksponatów. Hotele bardzo często angażują się w lokalne pikniki, festyny, festiwale. Najczęściej jako sponsorzy. Udzielając miejsca, wspierając budżet lub wystawiając się jako uczestnik. Rzadziej: jako organizator lub współorganizator. A jeszcze rzadziej: przez kolejne lata.

Krakowski hotel Automobil działa na rynku od 2014 roku. To nietuzinkowe miejsce. Hotel z pomysłem. Ewidentnie inny, wyjątkowy, na swój sposób unikalny. A dostępny szerokiemu gronu klientów bo trzygwiazdkowy i mający zdecydowanie racjonalne ceny.
Hotel którego myślą przewodnią jest automobilizm. Tak, tak - nie motoryzacja a automobilizm: motoryzacja ze swoich początków.
To niejedyny hotel z motoryzacyjnym pomysłem w Polsce. Dobrym przykładem na tematyczny hotel jest także np. hotel Silver w Szczecinie - inspirowany i zbudowany wokół konwencji wyścigów Formuły 1.

Ale krakowski Automobil ma jeszcze jedną wyjątkowość. To rok-roczne współorganizowanie zlotu-wystawy-rajdu zabytkowych i historycznych i wyjątkowych samochodów a niekiedy automobili.
Imprezy przyciągającej rzesze oglądających i co roku więcej uczestników. Formuła wydarzenia ewoluuje i na chętnych co roku czeka inny charakter imprezy.
W tym roku będzie to Retromobil Gala Kraków.

W dniach 8 - 9 czerwca w Krakowie będzie się działo:

  • Sobota, Rynek Główny, od godziny 11.00
  • Niedziela, dziedziniec Zamku Królewskiego, od godziny 9.00
  • w sobotę także cześć wydarzenia w Wieliczce

Konkurs elegancji pojazdów zabytkowych, prezentacje samochodów i wiele innych atrakcji czeka na uczestników i odwiedzających przez te dwa dni.
A całość organizuje Automobil Hotel Kraków, który jest bazą imprezy i siedzibą organizatora oraz miejscem zakwaterowania części uczestników imprezy. Części, bo wszyscy chętni się w tym kameralnym hotelu nie mieli szans zmieścić. Wspiera więc Automobil swoją gościnnością wielicki hotel Soray.

Jako redakcja i uczestnicy poprzednich edycji imprezy - serdecznie zapraszamy do zainteresowania się tym wyjątkowym świętem zabytkowej motoryzacji organizowanej przez hotel. Warto.

Szczegóły: Retromobil Gala Kraków

(f)

© 2009-2021 Hotelarstwo. Istnieje od wieków.
Projekt & cms: www.zstudio.pl