Hotelarstwo
Dzisiaj jest: Wtorek, 18 Czerwiec 2024, imieniny Marka i Elżbiety
Szukaj w serwisie:    

Formy i formaty reklam na e-hotelarstwo.com

Naszymi czytelnikami są osoby na co dzień pracujące w 'przemyśle gościnności'. Przekrojowo, od właścicieli, zarządów, prezesów i dyrektorów, poprzez pracowników, po przyszłych hotelarzy tj. uczniów i studentów. Z umiarkowanym udziałem sektora administracji państwowej i samorządowej.
Trzon stanowią hotelarze.

Jesteśmy jedynym w krajowym hotelarstwie portalem o charakterze merytoryczno-poradnikowym a nie informacyjno-reklamowym.
Mamy jeden z najwyższych w krajowej branży noclegowej wskaźników skuteczności referencyjnej. Gdy o czymś piszemy - przekłada się to na decyzje naszych czytelników.
Jako jedyni - nie bombardujemy reklamami, wyskakującymi okienkami itp. Nasi czytelnicy to doceniają. Selektywnie podchodzimy też do tematyki reklam, które miałyby się znaleźć na naszym portalu.

Przygotowaliśmy jednak kilka, wyselekcjonowanych możliwości promowania się za pośrednictwem naszej strony (kliknij na poniższy obraz, aby go powiększyć):

Cennik reklam

Ile kosztuje baner na e-hotelarstwo.com?
To kwestia indywidualna. Zależy od kilku składowych, dlatego zawsze wyceny kampanii reklamowych przygotowujemy indywidualnie, na zapytanie.
Zapytania należy kierować na adres:

redakcja@e-hotelarstwo.com

 

© 2009-2023 Hotelarstwo. Istnieje od wieków.
Projekt & cms: www.zstudio.pl