Hotelarstwo
Dzisiaj jest: Niedziela, 23 Luty 2020, imieniny Romany i Damiana
Szukaj w serwisie:    

Zakochani w Świętokrzyskiem – konkurs hotelu Odyssey  2013-06-17

Zakochani w Świętokrzyskiem – konkurs hotelu Odyssey
Fot. Hotel Odyssey
Fotograficzny konkurs dla każdego ogłosił świętokrzyski  Odyssey – Hotel Club. Zadanie jest bardzo proste: uwiecznić coś, co odpowiada indywidualnie zinterpretowanemu tematowi konkursu, niekoniecznie krajobraz i niekoniecznie zakochane pary…
„Pomysł narodził się kilka miesięcy temu, czekałem jednak na odpowiednią porę roku. Zachwycający się widokiem zza okien przyjezdni często nie znajdują słów, pozwalających opisać to, co widzą, co czują. Widoki z tarasów są faktycznie spektakularne i myślę, że inspirują naszych Gości do wycieczek w kierunku innych atrakcji turystycznych regionu.  Pomyślałem, że warto pokazać piękno tych miejsc oraz chwil u nas spędzonych.  Odyssey jest hotelem dla par, często  w weekendy rodzą się u nas wielkie uczucia, nowe związki, modne są oświadczyny . Jest taki stolik w restauracji,  który pary upodobały sobie wyjątkowo”, zdradza Piotr Syska, właściciel Odyssey’a.
I dodaje, że sam kiedyś uległ czarowi tego miejsca: „Działkę pod budowę  hotelu kupiłem, bo widok ze szczytu góry zachwycił mnie i ogromnie wzruszył. Te emocje spowodowały o mojej decyzji  co do lokalizacji”.
Teraz Piotr Syska zachęca innych do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodami są m.in. pobyty weekendowe w Odyssey Spa, najbardziej ekskluzywnym i eleganckim hotelu w tej części Polski .
„Konkurs ma charakter otwarty, nie dzieli autorów zdjęć na profesjonalistów i amatorów, nie ważny jest też wiek uczestników, chociaż jest założenie że mogą się zgłaszać  jedynie osoby pełnoletnie.   Czas na robienie i nadsyłanie zdjęć jest długi, do końca wakacji.  Liczymy się z tym, że fotografie nadeślą zarówno mieszkańcy naszego regionu,  jak i goście spędzający  tu na wakacje. Mamy też przeogromną nadzieję, że sam tytuł, temat konkursu zostanie zinterpretowany w sposób bardzo zaskakujący, bo to będzie przedmiotem oceny. W planach mamy powakacyjny wernisaż we wnętrzach Odyssey’a, na który wszyscy laureaci  zostaną zaproszeni. Zatem  zachęcamy do fotografowania  i czekamy na zgłoszenia”, tłumaczy Andrzej Borys, artysta fotograf, juror.
Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem
www.hotelodyssey.pl/konkurs
Zdjęcie: Okolice hotelu Odyssey.
© 2009-2019 Hotelarstwo. Istnieje od wieków.
Projekt & cms: www.zstudio.pl