Hotelarstwo
Dzisiaj jest: Sobota, 16 Luty 2019, imieniny Danuty i Juliany
Szukaj w serwisie:    

Ranking menedżerów

Menedżer hotelu jest jak wykładzina dywanowa. Szuka się go przed otwarciem, a później – gdy trzeba zmienić obecnego. Im lepszy, tym rzadziej się go zmienia. I podobnie jak w przypadku wykładziny, menedżer przyczynia się do wizerunku hotelu, ale nikt nie wybiera hotelu z powodu osoby menedżera, podobnie jak z powodu wykładziny dywanowej.
Menedżer ma oczywiście w hotelu...

Butelka wody w pokoju hotelowym

Butelka wody w pokoju hotelowymŹródłem wody jest źródło.
Źródłem wiedzy jest poznanie.

Postanowiliśmy sprawdzić, przed jakim wyborem staje gestor obiektu hotelowego, jeśli chce (lub musi) wstawiać do pokoi hotelowych wodę. Przyjrzeliśmy się zatem producentom, markom, opakowaniom wody. Oto wyniki.

Wymogi...

Krzesło, czyli podstawa konferencji

Każdy gość, który choć raz w życiu musiał przesiedzieć choćby dwie godziny na niewygodnym krześle wie, że najciekawszy temat konferencji, najpiękniejsza sala czy wizja wieczornej imprezy zdadzą się na nic, gdy kręgosłup rwie z bólu, siedzenie cierpnie, a wokół wszyscy wiercą się na krzesłach.
 Komfortowy hotel, prestiżowa lokalizacja, wygodne pokoje, duża sala, Profesjonalne...

Zamknąć za sobą drzwi


Błyszczą złotem lub chromem. Bywają satynowane. Są duże. Nie dają się zamontować do każdych drzwi. Wymagają wielkiej precyzji przy montażu i delikatnego traktowania. Nie działają bez prądu. A mimo to są uznawane za bezpieczniejsze i lepsze niż stary, dobry, sprawdzony klucz mechaniczny. Zamki drzwiowe na karty.
Współcześnie na rynku hotelarskim funkcjonują zamki na trzy rodzaje...
© 2009-2017 Hotelarstwo. Istnieje od wieków.
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Newsletter: