Hotelarstwo
Dzisiaj jest: Niedziela, 14 Sierpień 2022, imieniny Alfreda i Euzebiusza
Szukaj w serwisie:    

Hotelarze charytatywnie - zacny cel i idea. Hotel Super Heroes  2019-05-30

Hotelarze charytatywnie - zacny cel i idea. Hotel Super Heroes Pierwsza w Polsce zorganizowana akcja charytatywna całej branży hotelarskiej: Hotel Super Heroes. Ideą wydarzenia jest to, że my hotelarze pomagamy dzieciom. Uczestnicząc w opisywanym wydarzeniu sportowo-integracyjnym zbierasz cegiełki i wspierasz Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. A Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców na całym świecie.

Jak zapewniają organizatorzy: 100%  kwoty z cegiełek zostanie przeznaczone na Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

Kto tam może?
Jak piszą organizatorzy przedsięwzięcia: każdy chętny może tę akcję wesprzeć. Wesprzeć akcję mogą zatem: hotelarze, znajomi hotelarzy, dostawcy produktów i usług, firmy doradcze, marketingowe, deweloperzy, organizacje ... Czyli rzeczywiście dosłownie każdy. A organizatorzy zapewniają, że każdego uczestnika obdarują pakietem marketingowym, który potwierdzał będzie udział w akcji.
Finał akcji jest planowany na drugi weekend czerwca w Dworku Nad Pilicą, w Nowym Mieście nad Pilicą, 70 km na południe od Warszawy. Jak można przeczytać na stronie obiektu: 'W Dworku jest 35 stylowych pokoi, kameralna restauracja z kominkiem, sala bankietowa, grill bar, ogród letni, sale konferencyjne, spa z saunami, jacuzzi i grotą solną.'
I będzie się tam działo! Organizatorzy zapewniają: 'Wielki Finał to wielka integracja, zabawa, odpoczynek, wystąpienia motywacyjne, inspiracja, networking i dużo więcej!'

Dworek Nad Pilicą to obiekt nieduży, nic więc dziwnego, że miejsc wolnych do wzięcia osobistego udziału w finale praktycznie już nie ma.
Ale z wielką satysfakcją odnotowujemy i piszemy o tym wydarzeniu, które poprzez szlachetną działalność charytatywną promuje naszą branżę.
Uczestnikom wydarzenia życzymy samych dobrych wrażeń, ale przede beneficjentom zbiórki: Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce - zacnej kwoty zebranej w czasie tej akcji.

(w)

© 2009-2021 Hotelarstwo. Istnieje od wieków.
Projekt & cms: www.zstudio.pl