Hotelarstwo
Dzisiaj jest: Niedziela, 14 Sierpień 2022, imieniny Alfreda i Euzebiusza
Szukaj w serwisie:    

Płonie dach hali basenu Hotelu Jawor w Sarbinowie  2019-06-28

Płonie dach hali basenu Hotelu Jawor w Sarbinowie Pożar wybuchł rankiem, gdy goście jeszcze spali, został zauważony po godzinie 5 rano. Ewakuowano wszystkich gości i cały personel, w sumie blisko 200 osób. Pożar trawił dach nad pawilonem basenowym. Nic nie umniejsza powagi zdarzenia i nieszczęścia Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej, do której należy trzygwiazdkowy hotel Jawor. Ani stresu jaki stał się udziałem gości śpiących w hotelu. I personelu, który musiał przeprowadzić ewakuację.

Szczęście w nieszczęściu w tym, że pawilon jest wolnostojącą częścią obiektu. Jeżeli ogień nie naruszył budynku głównego, to niewykluczone że będzie on mógł prowadzić działalność z wyłączeniem zniszczonego przez ogień pawilonu. Decyzje zapadną w najbliższych godzinach, po dogaszeniu pogorzeliska i oszacowaniu stanu budynków oraz poczynionych przez ogień i akcję gaśniczą zniszczeń.
Rozpoczęły się wakacje, hotel położony 100 metrów od plaży i morza miał z pewnością pełen portfel zamówień, jak to w szczycie sezonu. Jawor ma do dyspozycji także basen odkryty i piękny zielony teren wokół hotelu. Hotel powstał z przekształcenia ośrodka wypoczynkowego w trzygwiazdkowy hotel.

NAT jest firmą mającą 18 obiektów noclegowych w całej Polsce. Miejmy nadzieję,że to przełoży się na sprawność działania po tej losowej sytuacji kryzysowej i kierownictwu obiektu uda się z pomocą właściciela uratować sezon, tj. udane wakacje setek polskich rodzin, które właśnie w Jaworze postanowiły je spędzić.
Koleżankom i kolegom z Jawora, dzisiejszym i najbliższym gościom oraz właścicielowi szczerze współczujemy i trzymamy kciuki za jak najlepsze zakończenie.

(br)

© 2009-2021 Hotelarstwo. Istnieje od wieków.
Projekt & cms: www.zstudio.pl