Hotelarstwo
Dzisiaj jest: Poniedziałek, 16 Wrzesień 2019, imieniny Edyty i Kornela
Szukaj w serwisie:    

Roszada w Harmony Polish Hotels  2019-04-09

Roszada w Harmony Polish Hotels
Opis pod tekstem
We władzach Harmony Polish Hotels 8 kwietnia br. podczas Wiosennej Rady Hoteli w Augustowie doszło do zmian. Pan Andrzej Dowgiałło został wybrany na Przewodniczącego Rady Hoteli, wiceprzewodniczącymi zostali: pani Bożena Gast i pan Witold Kisała. Na czele powołanego zarządu fundacji siódmej już kadencji stanął ponownie pan Krzysztof Jędrocha. Pozostały skład zarządu to: pan Andrzej Burkiewicz, pani Elżbieta Lendo, pan Olaf Makiewicz, pani Agnieszka Radzikowska i pan Radosław Suwała.

Harmony Polish Hotels wywodzą się i są kontynuatorem najlepszego polskiego programu marketingowego jakim było funkcjonujące od 1997 roku Polish Prestige Hotels. Od dnia powstania PPH - za sprawą zaangażowania właścicieli niezależnych krajowych hoteli - rozwijało się i przez lata było w awangardzie krajowych hoteli niezależnych. Jak każda organizacja, miewało swoje lepsze i gorsze okresy, hotele przystępowały i wychodziły z programu. PPH od początku stawiało na jakość a nie na ilość, dbając by hotele członkowskie spełniały ustalone kryteria.
W marcu 2017 roku doszło do połączenia Polish Prestige Hotels z Heritage Hotels Poland, choć znawcy krajowego rynku hotelarskiego mówią o wchłonięciu HHP przez PPH.
Połączenie dało impuls do zmiany wizerunku - by nadążać za zmianami na rynku i po rebrandingu odpowiadać obecnemu wizerunkowi i filozofii programu, który przyjął nazwę Harmony Polish Hotels.

Na zdjęciu od lewej: pan Krzysztof Jędrocha, pan Krzysztof Kowalski, pani Anna Narel i pan Jerzy Donimirski

(jp)

© 2009-2019 Hotelarstwo. Istnieje od wieków.
Projekt & cms: www.zstudio.pl